IZI

Nowoczesna płaska blachodachówka modułowa!!!

 

IZI® to dwumodułowa dachówka blaszana,zaprojektowana z dbałością o najdrobniejsze detale. Jej idealnie płaska powierzchniazachwyca skromną elegancją i futurystycznym charakterem, tworząc pokrycie dachowe odporne na upływczasu i przemijanie trendów. Niepowtarzalna forma, łatwość i szybkość montażu, wyjątkowa trwałość, przetłoczenie typu „Z” oraz powtarzalność koloru i struktury to walory IZI®, które potwierdza 55 letnia gwarancja.

IZI® wyróżniają nowoczesne rozwiązania technologiczne i cechy, pożądane przez klientów:

WYSOKIE PRZETŁOCZENIE TYPU „Z” – eliminuje konieczność zszywania arkuszy wkrętami, przyśpieszając i obniżając koszt montażu. To także nieosiągalna dla innych produktów ochrona krawędzi ciętych przed korozją oraz dynamiczna i harmonijna estetyka dachu.
IZI® ANTI-WAVE, przetłoczenie typu ZET® wraz z systemem zagłębień montażowych, dzięki którym wkręty montowane są idealnie pod tym samym kątem do łaty rozwiązanie to redukuje naprężenia co pozwala uzyskać idealnie płaska powierzchnię.
IZI® ROOF i IZI®LOOK – to dwa systemy montażu do wyboru: klasyczny lub całkowicie pozbawiony widocznych elementów mocujących.
IZI® LINK – specjalne wycięcie i profilowanie skrajnego przetłoczenia, które umożliwia idealne spasowanie i wypoziomowanie arkuszy bez widocznych łączeń wzdłużnych.
Niepowtarzalna forma, łatwość i szybkość montażu, wyjątkowa trwałość, przetłoczenie typu „Z” oraz powtarzalność koloru i struktury to walory IZI®, które potwierdza 55 letnia gwarancja.

 

Powłoka Standard 35® to teraz 30 lat gwarancji!

Blachy ze stali obustronnie pokryte metaliczną warstwą antykorozyjną z cynku, powłoką antykorozyjną oraz jednostronnie dekoracyjną powłoką organiczną. Ich zalety to wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne i korozję, doskonała podatność do formowania oraz wysokie walory estetyczne. Blacha ta pokryta 35 µm matową powłoką organiczną o ziarnistej fakturze, dostępny w 3 kolorach .