Roto

Okno obrotowe Roto Q4

Sygnalizuje dźwiękiem "klik" prawidłowo wykonany montaż.

Nowoczesny design, wysoka jakość, energooszczędność - to cechy okna RotoQ. Drewniane okno obrotowe nowej generacji przekonuje sprytnymi rozwiązaniami oraz ergonomicznym kształtem górnej klamki. Warto rozważyć górną klamkę w pomieszczeniach, w których przebywają małe dzieci, aby mieć pewność, że są bezpieczne.

Okno RotoQ oferuje wysoki komfort obsługi, który można jeszcze zwiększyć za pomocą licznych akcesoriów montowanych beznarzędziowo. Okno charakteryzuje się nowoczesnym wzornictwem oblachowania zewnętrznego w wyjątkowej kolorystyce antracyt metallic.

Okno wyposażone jest w Termo-blok WD, który dociepla ramę okna zapewniając nam optymalną temperaturę na poddaszu i niższe rachunki za ogrzewanie.

Okno obrotowe Designo R4

Tradycyjne rozwiązanie

Okno dachowe Designo R4 posiada oś obrotu w połowie wysokości, obsługiwane jest jedną klamką znajdującą się u dołu okna.

Obsługiwane jest za pomocą klamki umieszczonej u dołu okna. Designo R4 sprawdzi się jako okno spełniające podstawowe funkcje oraz oferujące najbardziej popularny sposób otwierania w połowie osi obrotu. Wariant PVC może być z powodzeniem wykorzystany w łazience lub innych pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności.

Okno charakteryzuje się nowoczesnym wzornictwem oblachowania zewnętrznego w wyjątkowej kolorystyce antracyt metallic. Stanowi doskonałe uzupełnienie okien dachowych Designo R7 w połączeniach wielokrotnych.

Obrotowe okno dachowe Designo R6

Klasyczne rozwiązanie funkcjonalne

Wysokoosiowe okno dachowe Designo R7

Unikalne rozwiązanie funkcjonalne

Uchylno-wysokoosiowe okno dachowe Designo R8

Nowoczesny design i najwyższa energooszczędność

Zdalnie sterowane okno dachowe Designo R6 RotoTronic

Komfort zdalnego sterowania

Okno zdalnie sterowane Designo R4 RotoTronic

Klasyczne rozwiązanie funkcjonalne

Okna specjalne

Rozwiązania Roto stwarzają nieograniczone możliwości

Wyłazy dachowe

Swobodny dostęp na dach